cze ger eng

SOŠ a SOU Kladno

Otevřená, efektivní, fungující a moderní škola

Stránka nenalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka nebyla na serveru www.sosasoukladno.cz nalezena. Mohlo dojít k přemístění, smazání nebo úpravě stránky a proto nemohl být její obsah zobrazen. Je možné, že díky průběžným úpravám stránky některé odkazy nefungují.

Kam dál?

 • pokud jste stránku zadávali ručně, zkontrolujte překlepy
 • přejděte na hlavní stránku a pokračujte ve vyhledávání obsahu
 • pokud problém přetvrvává, pošlete prosím email na skola@sosasoukladno.cz

Nabídka Cateringu

Aktuality

22.01.2018,
Ve čtvrtek 18. 1. 2018 proběhlo školní kolo olympiády ANJ v kategorii I. - III. ročníků. Soutěže se zúčastnilo 17 studentů, nejlepší z nich byli Michaela Šímová (V1), Josef Kináč (S2), Karel Prach (L2). Děkujeme všem žákům, kteří se olympiády zúčastnili. Vítězům blahopřejeme a Ing. Sladké vedení školy děkuje za organizaci.

Fotografie z vyhlášení výsledků v ředitelně školy najdete zde.Pokračování

22.01.2018,
V pátek 19. 1. 2018 se zúčastnili žáci třídy V2 v kině Hutník geografického pořadu Planeta Země, v letošním roce s názvem "Brazílie-vášnivé srdce Jižní Ameriky". Pořad byl poučný a všem se moc líbil. Cestovatel Adam Lelek navštívil známá brazilská velkoměsta, ale zásadním tématem byl Amazonský prales, Indiáni, kteří se s lidmi z civilizace vidí jen zřídka. Žákům se dostalo názorného vysvětlení co je fotosyntéza, jak důležité jsou pro nás pralesy a co nám hrozí při jejich neustálém kácení. Jako vždy motivoval pan Lelek žáky k lásce k přírodě a touze po poznání. Jako bonus si všichni účastníci odnesli časopis o cestování Koktejl. Vedení školy děkuje Mgr. Soukupové za organizaci této akce.

Fotografie z akce najdete zde.Pokračování

18.01.2018,
Výuku vždy velmi obohatí vyprávění očitého svědka. Žáci se mohli v rámci témat mezinárodní charitativní činnost a politický extremismus dozvědět, jakým způsobem realizuje Armáda ČR zahraniční mise. Profesionální voják se s nimi podělil o zážitky z mírových i bojových misí, přiblížil jim formy konkrétní pomoci. Pro padesát účastníků besedy to byly velmi zajímavě prožité dvě hodiny.

Vedení školy děkuje Mgr. Kyrych za organizaci a realizaci této přínosné akce.Pokračování

Fotogalerie

Tvoje Budoucnost


Školní síň slávy

Co nás čeká

 • 23.4.2009
  Přijímací zkoušky na střední školy - denní studium
 • 24.4.2009
  Školní florbalový turnaj 2009
 • 29.4.2009
  Přijímací zkoušky na střední školy - nástavbové studium
 • 30.4.2009
  Hokejbal proti drogám 2009

Copyright © 2006-2015, SOŠ a SOU Kladno
Úvodní strana l Kontakt l Povinně zveřejňované informace l www.sosasoukladno.cz