logo Kladno

Aktuality

Začala ústní část maturitních zkoušek

Začala ústní část maturitních zkoušek

17. 05. 2018

Letošní maturitní zkoušky směřují do finále. Ve čtvrtek 17. 5. 2018 začala ústní část maturit. Po slavnostním zahájení usedli na potítka první žáci a zkoušení začalo. Držíme všem palce, aby dobře zúročili své vědomosti a úspěšně odmaturovali. Foto z dnešního dne naleznete zde.

Všechny maturanty, jejich rodiče, přátele i pedagogy srdečně zveme na slavnostní předání maturitních vysvědčení do obřadní síně budovy Magistrátu města Kladna, které se uskuteční 31. května 2018 od 13 hodin.

Exkurzní vyučování v hotelu Hilton Praha

Exkurzní vyučování v hotelu Hilton Praha

23. 05. 2018

V pondělí 21. 5. 2018 žáci třídy K2 a PK2 absolvovali Kariérní den v hotelu Hilton Praha. Kariérní dny jsou celosvětový projekt společnosti Hilton, během kterého si firma dala za cíl oslovit 1 milion potenciálních zaměstnanců z řad mladých lidí během 5 let. Žáci naší školy se zúčastnili již podruhé. V rámci celodenního programu se žáci seznámili s chodem společnosti, poznali jednotlivé provozy, prohlédli si různé kategorie pokojů a účastnili se i praktických aktivit. Žáci si namíchli drink ve Sky baru, absolvovali workshop přípravy pravých italských těstovin pod vedením italského šéfkuchaře. Program byl zakončen besedou s generálním manažerem hotelu. Z exkurze žáci odjížděli s velkým množstvím nových poznatků a s odhodláním strávit prázdninový čas brigádou právě tady.

Vedení školy děkuje Mgr. Schöderové a Mgr. Mudruňkovi za organizaci této akce. Foto naleznete zde.

Zeměpisný projekt

Zeměpisný projekt

22. 05. 2018

V pondělí 21. 5. 2018 se více než 100 žáků naší školy zapojilo do projektu Cestujeme s angličtinou. Hlavním cílem bylo představit zajímavé světové destinace s důrazem na znalost angličtiny jako nezbytného pomocníka na cestách. Čtyřhodinový blok připravili pedagogové, pro které je cestování velkým koníčkem. Mgr. Čermák představil prostřednictvím videoprojekce Indii, Mgr. Soukupová přiblížila USA. Projekt se setkal s velmi kladným ohlasem, pro žáky bylo zajímavé slyšet autentické zážitky z cest.

Vedení školy děkuje oběma pedagogům za přípravu a realizaci této zdařilé akce. Fotografie z projektu najdete zde.

2. kolo přijímacího řízení

2. kolo přijímacího řízení

18. 05. 2018

Dne 18. 5. 2018 vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení do maturitních oborů. Více informací zde.

Kuchaři v Goethe-Institutu

Kuchaři v Goethe-Institutu

17. 05. 2018

Ve středu 16. 5. 2018 navštívili žáci třídy K1 pro rozšíření výuky německého jazyka Goethe-Institut v Praze. V rámci programu pro středoškoláky byl v německém znění promítán film Poslední dny Sophie Scholl, který vypráví tragický příběh sourozenců zapojených do protinacistické činnosti. Byl natočen podle skutečných událostí. Pro všechny to bylo poučné historicky, kulturně i jazykově.

Vedení školy děkuje Mgr. Kottové a Mgr. Fichtnerové za organizaci. Fotografie z akce najdete zde.

Projekt IREAS  pokračuje

Projekt IREAS pokračuje

16. 05. 2018

Týden od 14. 5. 2018 tráví vybraní žáci třídy K2 v Jesenici u Rakovníka. Probíhá zde další část projektu pro kuchaře – exekutivní týden. Program je nabitý zajímavými akcemi, jednotlivé bloky jsou věnovány přípravě na profesi, zdravé výživě, týmové spolupráci i odbornému workshopu. Účastníci jsou velmi spokojeni. Na foto z akce se podívejte zde. Více o projektu pro kuchaře naleznete zde.

Exkurzní vyučování na úřadu práce

Exkurzní vyučování na úřadu práce

16. 05. 2018

V úterý 15. 5. 2018 navštívili v rámci předmětu Sociální politika žáci třídy S1 Úřad práce v Kladně. Zaměstnankyně ÚP Bc. Eva Šíchová si pro ně připravila dvouhodinový blok zajímavých informací. Žáci se dozvěděli, jaká je úloha úřadu práce, komu je vyplácená podpora v nezaměstnanosti, jaké jsou možnosti a podmínky studia a práce v zahraničí. V druhé části setkání paní Šíchová ochotně a erudovaně odpovídala na dotazy návštěvníků.

Tato akce se u žáků setkala s velmi pozitivním ohlasem a byla ideálním rozšířením výuky. Vedení školy děkuje Mgr. Jelínkové za organizaci. Foto najdete zde.

2. kolo přijímacího řízení

2. kolo přijímacího řízení

15. 05. 2018

Máme dobrou zprávu pro všechny, kteří by rádi od září 2018 studovali v naší škole. Dne 15. 5. 2018 vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení do učebních oborů. Více informací zde.

2. kolo přijímacího řízení do maturitních oborů bude vyhlášeno v pátek 18. 5. 2018. Více informací Vám poskytnou pracovnice studijního oddělení.

Bronzová medaile ze Švýcarska

Bronzová medaile ze Švýcarska

09. 05. 2018

V uplynulém týdnu se ve švýcarském St. Gallenu konalo juniorské mistrovství světa ve florbale. Za českou dívčí reprezentaci nastoupila i naše žákyně Lucie Řezáčová z L2. Dívky vybojovaly hezké třetí místo. Lucii blahopřejeme a jsme rádi, že máme takhle šikovnou žákyni.

Více informací o mistrovství najdete ZDE.

Zájezd do Drážďan

Zájezd do Drážďan

07. 05. 2018

SOŠ a SOU Kladno pořádá dne 26.6.2018 zájezd do Drážďan. Odjezd je v 7:30 hodin od budovy školy a předpokládaný návrat mezi 18:00-19:00 hodin.

Cena zájezdu činí 350 Kč. Přihlášky můžete odevzdat u Mgr. Hlavničkové (kabinet 104) a Mgr. Svobodové (kabinet 007).

Logisté v Náprstkově muzeu

Logisté v Náprstkově muzeu

06. 05. 2018

V pátek 4. 5. 2018 zamířili žáci třídy L1 do Prahy na Betlémské náměstí, kde se nachází Náprstkovo muzeum. V úvodu je čekala komentovaná prohlídka Austrálie a Oceánie, vynikající paní průvodkyně je zahrnula spoustou informací. K vidění byly zbraně, lebky, mapy, plavidla, věci denní potřeby, žáci si dokonce vyzkoušeli rozdělávání ohně křesáním. Na prohlídku muzea navážou v hodinách anglického jazyka, díky pracovním listům v angličtině, které dostali.

Vedení školy děkuje Mgr. Kottové za organizaci této přínosné akce. Foto naleznete zde.

Je za námi pestrý týden

Je za námi pestrý týden

05. 05. 2018

Tento týden byl ve znamení písemných maturitních prací a didaktických testů, proto se přímo nabízelo zařazení exkurzního vyučování. Nejatraktivnějším programem byla prohlídka stanice Hasičského záchranného sboru v Kladně. Žáci se seznámili s průběhem záchranných akcí od vyhlášení poplachu až po fungování hasičů v rámci IZS. Neméně zajímavá byla prohlídka vozového parku či konkrétní návody, jak by se obyvatelé měli chovat v krizových situacích. Další část žáků navštívila výpravnou výstavu Než vznikla republika ve Sládečkově muzeu, aranžéři čerpali velmi zajímavé informace v reklamní firmě Speed press v Libušíně, která se specializuje na 3D reklamu.

Vedení školy děkuje pedagogům, kteří tyto akce zajišťovali. V pondělí 7. 5. 2018 na maturanty již žádné testy nečekají, proto bude výuka probíhat dle stálého rozvrhu. Fotografie z programu najdete zde.

Hokejbalem proti drogám

Hokejbalem proti drogám

30. 04. 2018

V pátek 28. 4. 2018 se v Kladně hrál turnaj středních škol v hokejbale, jehož motto odkazuje na význam sportu v protidrogové prevenci. Naše mužstvo ve složení Hudec Matěj, Důraz Štěpán, Bejbl Jan – všichni KA3, Šmatlák Patrik K3, Čermák Matěj a Filip Matyáš K2, Kučera Dominik L2 a Kolek Dominik K1 vybojovalo 3. místo.

Chlapcům děkujeme za reprezentaci školy, Mgr. Kyrych za organizaci akce. Fotogalerii naleznete zde.

Exkurzní vyučování ve velkém

Exkurzní vyučování ve velkém

17. 04. 2018

V pondělí 16. 4. 2018 probíhala další část přijímacího řízení, což byl ideální čas na exkurzní vyučování. Žáci prvních, druhých a třetích ročníků měli tematicky zaměřený den dle svých oborů. Žáci oboru Logistické a finanční služby podnikli exkurzi do Jindřišské ulice v Praze, kde sídlí pošta pro Prahu 1. Seznámili se velmi podrobně s jejím chodem, prohlédli si i krásné prostory této novorenezanční budovy. Žáci studijního oboru Veřejná správa zamířili do Senátu ČR. I jim se zde dostalo podrobného výkladu a prohlédli si reprezentativní prostory této instituce. Děvčata a chlapci ze „sociálek“ zamířili do střediska pomoci ohroženým dětem ROSA a ZAHRADY, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v Kladně. V roce, kdy si připomínáme 100 let české státnosti, byla jedním z cílů národní kulturní památka Budeč. I tato prohlídka s průvodcem se setkala s velkým zájmem. Některé aktivity hodně komplikovalo počasí, ale stanovený program byl splněn.


Vedení školy děkuje všem doprovázejícím učitelům za dobře odvedenou práci. Foto aktivit najdete zde.

Aktivity mimo školní lavice

Aktivity mimo školní lavice

14. 04. 2018

Ve čtvrtek 12. 4. 2018 probíhaly v celé republice přijímací zkoušky. Naše škola nebyla výjimkou. Do lavic zasedli uchazeči o studium v naší škole a současní žáci měli program mimo školu. Každá třída si zvolila aktivitu, která jí je blízká. Vzdálenějšími cíli byly Strahovský klášter, Jump Arena, Laser Game a ZOO v Praze. V Kladně převládaly sportovní aktivity. Největší atrakcí byl paintball, kde po mnoha přeletech policejní helikoptéry slaňovali mezi účastníky příslušníci Policie ČR. Zážitek to byl maximální, vše se následně probíralo při opékání špekáčků a grilování sýrů. Velká skupina žáků hrála v Oáze bowling, turističtí nadšenci si vyšlápli na Kožovu horu a obdivovatelé umění se vydali do Sládečkova muzea na výstavu fotografií a dobových plakátů.


Vedení školy děkuje všem doprovázejícím učitelům za dobře odvedenou práci. Foto ze skvělého dne najdete zde.

Soutěž Šikula 2018

Soutěž Šikula 2018

12. 04. 2018

V úterý 10. 4. 2018 v prostorách cvičné prodejny proběhla soutěž Šikula 2018. Tohoto klání se kromě prodavačů 1. a 2. ročníku zúčastnili také žáci POD1. Soutěž byla koncipována jako trojboj – poznávání vzorků, odhad hmotnosti a zabalení zboží. Ve velké konkurenci zvítězil Martin Nováček z POD1, 2. až 3. místo se stejným počtem bodů obsadili naši borci ostřílení z celorepublikových soutěží Michala Štechová z PK1 a Lukáš Salay z PK2. Všem zúčastněným děkujeme za účast a gratulujeme k dosaženým výsledkům.


Vedení školy děkuje Mgr. Schöderové za organizaci této soutěže. Fotografie z akce najdete zde.

Návštěva věznice

Návštěva věznice

06. 04. 2018

V úterý 3. 4. 2018 se třída POD2 účastnila exkurze do věznice Všehrdy. Žáci si prohlédli prostory věznice, měli možnost nahlédnout i do cely předběžného zadržení. Velmi zajímavý pro ně byl i rozhovor s dvěma odsouzenými mladými muži, kteří si odpykávají tresty za drogy a výtržnictví při fotbalovém zápase. V průběhu celé exkurze se žákům velmi ochotně věnovala tisková mluvčí paní Bronislava Vetešníková. Dívkám i chlapcům se exkurze mimořádně líbila.

Vedení školy děkuje Mgr. Jelínkové za organizaci této zajímavé akce. Fotografie najdete zde.

Výsledky přijímacího řízení pro čtyřleté maturitní obory

Výsledky přijímacího řízení pro čtyřleté maturitní obory

28. 04. 2018

Výsledky přijímacího řízení obor Veřejnosprávní činnost zde
Výsledky přijímacího řízení obor Sociální činnost zde
Výsledky přijímacího řízení obor Logistické a finanční služby zde
Výsledky přijímacího řízení obor Podnikání zde
Výsledky přijímacího řízení obor Podnikání – dálkové zde
Výsledky přijímacího řízení obor Gastronomie zde

další dokumenty ke stažení:

Informace ke zveřejnění výsledků přijímacího řízení maturitních oborů zde
Vzor odvolání proti nepřijetí ke studiu zde
Vzor evidenční karty zde

Výsledky přijímacího řízení pro tříleté učební obory

Výsledky přijímacího řízení pro tříleté učební obory

24. 04. 2018

Výsledky přijímacího řízení obor Aranžér zde
Výsledky přijímacího řízení obor Kuchař zde
Výsledky přijímacího řízení obor Prodavač zde

další dokumenty ke stažení:

Informace ke zveřejnění výsledků přijímacího řízení zde
Vzor odvolání proti nepřijetí ke studiu zde
Vzor evidenční karty zde

Informace ke zveřejnění výsledků přijímacího řízení

Informace ke zveřejnění výsledků přijímacího řízení

23. 04. 2018

Informace se týkají uchazečů, kteří se hlásí do tříletých učebních oborů. Více informací najdete zde

Olympiáda v angličtině

Olympiáda v angličtině

20. 04. 2018

V tomto týdnu se uskutečnilo olympijské klání v anglickém jazyce pro tříleté učební obory. Zúčastnilo se celkem 17 žáků oborů Kuchař-číšník a Prodavač. Nejlepší byl David Baroch ze třídy K2, druhý se umístil Marek Benda (K3), o třetí příčku se podělili Jan Suchan (K3) a Štěpán Kubín (K1). Vítězům blahopřejeme, všem účastníkům děkujeme za to, že se aktivně zapojili a Mgr. Fichtnerové za organizaci olympiády.

Na přijetí vítězů v ředitelně se můžete podívat zde.

Přijímací řízení

Přijímací řízení

11. 04. 2018

Vážení uchazeči, vážení rodiče, 12. 4. 2018 proběhnou v naší škole jednotné přijímací zkoušky v prvním termínu. Zkoušky jsou složeny z didaktického testu z Matematiky a Českého jazyka a literatury. Zahájení zkoušky bude v 8:30 hodin. Dostavte se do školy mezi 8:00 a 8:10 hodin. 

Po ukončení jednotné přijímací zkoušky cca od 12:30 hodin bude následovat školní kolo přijímacího řízení a to MOTIVAČNÍ POHOVOR. 

Seznamy žáků na jednotlivé zkoušky i motivační pohovor budou vyvěšeny souhrnně na vstupních dveřích a dále pak i na jednotlivých učebnách v přízemí a omezeně i prvním patře budovy. 

Povolené pomůcky k jednotlivým zkouškám jsou uvedeny na pozvánce ke konání jednotných testů, kterou jste si vyzvedli osobně nebo Vám byla doručena prostřednictvím České pošty. 

Po celou dobu zkoušek Vám bude k dispozici školní bufet v přízemí a internetová kavárna/čajovna v suterénu budovy. 

Přejeme Vám mnoho úspěchů, vedení školy.

Zkrácené vyučování

Zkrácené vyučování

06. 04. 2018

V pátek 6. 4. 2018 bude z personálních důvodů pro všechny žáky zkrácené vyučování. Výuka bude končit mimořádně v 11:30 hodin.

Úřední hodiny studijního oddělení budou od 6:30 do 10:00 hodin.

Nové vybavení pro žáky a Den učitelů

Nové vybavení pro žáky a Den učitelů

05. 04. 2018

Ve středu 28. 3. 2018 proběhly ve škole dvě akce. V průběhu týdne bylo dokončeno vybavení tří běžných učeben novými počítači. Budou sloužit k tomu, aby je mohli žáci používat v průběhu výuky, především pro ověřování znalostí prostřednictvím moodlu. Slavnostního otevření se spolu s žáky a zaměstnanci účastnil i zastupující vedoucí odboru školství Bc. Jan Chuchler.

V odpolední části jeho programu v naší škole byla účast na setkání s pracovníky školy při příležitosti Dne učitelů. Více ve fotogalerii. Videoreportáž najdete zde.

Poslední zvonění

Poslední zvonění

27. 04. 2018

V pátek 27. 4. 2018 byl v naší škole ve znamení „posledního zvonění". Toto tradiční rozloučení se školou se neslo v rozverném a veselém duchu. Nápadité kostýmy pobavily zaměstnance i spolužáky, uznání sklidila vtipná básnička třídy POD2 či žáků z třídy LS4, ale zajisté nejvíc maturanty potěšil zvuk mincí, které dopadaly do improvizovaných pokladniček. Následovalo pasování třeťáků na budoucí maturanty. Neměli to jednoduché, úkoly byly zapeklité. Prohlédněte si fotografie.

Týden ve znamení praktických maturit

Týden ve znamení praktických maturit

23. 04. 2018

Žáci maturitních ročníků skládali v tomto týdnu další část maturitní zkoušky, tentokrát to byla praktická maturitní zkouška z odborných předmětů. Na maturantech, kteří přicházeli slavnostně oblečeni, byly vidět obavy, nervozita, ale i velké odhodlání zkoušku úspěšně zvládnout, Věříme, že všichni dobře obstojí. Prohlédněte si fotografie.

Přijímací řízení

Přijímací řízení

16. 04. 2018

Vážení uchazeči, vážení rodiče, 16. 4. 2018 proběhnou v naší škole jednotné přijímací zkoušky ve druhém termínu. Zkoušky jsou složeny z didaktického testu z Matematiky a Českého jazyka a literatury. Zahájení zkoušky bude v 8:30 hodin. Dostavte se do školy mezi 8:00 a 8:10 hodin.

Po ukončení jednotné přijímací zkoušky cca od 12:30 hodin bude následovat školní kolo přijímacího řízení, a to MOTIVAČNÍ POHOVOR.

Seznamy žáků na jednotlivé zkoušky i motivační pohovor budou vyvěšeny souhrnně na vstupních dveřích a dále pak i na jednotlivých učebnách v přízemí a omezeně i prvním patře budovy.

Povolené pomůcky k jednotlivým zkouškám jsou uvedeny na pozvánce ke konání jednotných testů, kterou jste si vyzvedli osobně nebo Vám byla doručena prostřednictvím České pošty.

Po celou dobu zkoušek Vám bude k dispozici školní bufet v přízemí a internetová kavárna/čajovna v suterénu budovy.

Přejeme Vám mnoho úspěchů, vedení školy.

Školní parlament

Školní parlament

15. 04. 2018

V pátek 13. 4. 2018 se sešel školní parlament. Zástupci jednotlivých tříd byli seznámeni s aktuálním programem dubnových a květnových akcí, ředitel školy hovořil o zavádění programu moodle do výuky, parkování kol v areálu školy, budování školní kuchyně i dalších novinkách. Prostor byl i pro dotazy a připomínky žáků. Fotografie z parlamentu najdete zde.

Floristický kurz

Floristický kurz

10. 04. 2018

V úterý 10. 4. 2018 se dívky a chlapci oboru Aranžér měli možnost účastnit floristického kurzu. Zájem byl veliký a úspěch kurzu ještě větší. Lektorka paní Dagmar Volná přijela vybavena tulipány, fréziemi, chryzantémami a mnoha dalšími nádhernými květinami. Účastníci se naučili vytvářet vypichované kytice, biedermeier, korzáž i jednoduché svatební kytice. V příjemné a tvůrčí atmosféře se podařilo vyrobit mnoho hezkých a vkusných květinových vazeb.

Vedení školy děkuje učitelkám ODV paní Procházkové a Valerové za organizaci tohoto přínosného kurzu. Fotografie z workshopu najdete zde.

Celorepubliková soutěž Prodavač 2018

Celorepubliková soutěž Prodavač 2018

06. 04. 2018

Ve čtvrtek 5. 4. 2018 se v Ústí nad Labem uskutečnila celorepubliková soutěž Prodavač 2018. Žáci soutěžili v disciplínách, které úzce souvisí s jejich budoucí profesí. Museli zvládnou vědomostní testy, zkoušelo se zbožíznalství, obchodní provoz i angličtina. V konkurenci 20 středních škol obsadila krásné druhé místo Michaela Štechová z PK1, dobře si vedl i Lukáš Salay, taktéž z PK1.

Žákům blahopřejeme a Mgr. Schröderové děkujeme za organizaci. Fotogalerii najdete zde.

Protidrogová prevence trochu jinak

Protidrogová prevence trochu jinak

05. 04. 2018

Ve středu 4. 4. 2018 měli žáci tříd S1, S2 a S3 velmi zajímavé setkání. V rámci protidrogové prevence je navštívila herečka paní Simona Babčáková. Tuto akci organizuje sociální odbor Magistrátu města Kladna zastoupený protidrogovou koordinátorkou Lucií Svobodovou. Paní Babčáková není jen herečka, ale je to člověk, který si sám prošel těžkým obdobím spojeným s užíváním drog. Hovořila o konkrétních prožitcích, emocích i reakcích okolí. Pro žáky, kteří studují obor sociální činnost, bylo její vystoupení obrovskou lekcí z reálného života. Paní Babčáková, děkujeme.

Foto z akce (pořízeno s laskavým svolením přednášející) najdete zde.

Volný den

Volný den

25. 04. 2018

Vážení žáci, vážení rodiče, v souladu s ustanovením § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů a s ustanovením § 2 odst. 5 vyhlášky č. 16/2005 Sb. o organizaci školního roku, vyhlašuji dne 30. 4. 2018 z organizačních a technických důvodů volný den. Volný den se nevztahuje na žáky, kteří jsou na odborném výcviku mimo budovu školy, ředitel školy.

Úspěšné gymnastky

Úspěšné gymnastky

18. 04. 2018

V úterý 17. 4. 2018 se v Sokolovně Kladno konal okresní přebor ve sportovní gymnastice dívek a chlapců. Naší školu reprezentovaly žákyně třídy A2 Anežka Pokorná, Veronika Šlajsová, Alena Vorbachová a Karolína Wlachová z V1. Dívky vybojovaly skvělé třetí místo. Před nimi se umístila jen děvčata z Gymnázia Kladno a Sportovního gymnázia Kladno.

Našim žákyním blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci, Mgr. Soukupové za organizaci této akce. Fotografie ze soutěže najdete zde.

Další promítání filmového klubu Beneš

Další promítání filmového klubu Beneš

13. 04. 2018

Ve čtvrtek 19. dubna 2018 se uskuteční setkání filmových fandů u snímku Graffiti. Začátek je v 15 hodin.

Více informací naleznete zde

Výpadek systému Bakaláři

Výpadek systému Bakaláři

09. 04. 2018

Vážení, v současné době řešíme s poskytovatelem služeb systému výpadek. V nejbližší době bude systém plně funkční. Děkujeme Vám za trpělivost.

Pokračování projektu pro kuchaře

Pokračování projektu pro kuchaře

09. 04. 2018

Tento týden je pro žáky druhého ročníku učebního oboru Kuchař-číšník ve znamení pokračování projektu Podpora všeobecného, exekutivního a praktického vyučování žáků v gastronomii IREAS. Pondělní část byla věnována zdravému životnímu stylu.

Žáci se teoreticky i prakticky zabývali potravinami, kuchyňskými úpravami i stravovacími návyky, které k zdravému životnímu stylu patří. V pátek bude následovat část věnovaná dietám. Na žáky čekají nejen informace, ale i kvízy a výroba jogurtů s přísadami mrazem sušeného ovoce. Kurz se již tradičně setkává s velkým zájmem žáků.

Vedení školy děkuje Mgr. Smitalovi za zajištění projektu. Fotografie z workshopu najdete zde.

Uspěli jsme v národním finále ve florbalu

Uspěli jsme v národním finále ve florbalu

04. 04. 2018

Před velikonočními prázdninami 28. 3. 2018 naše žákyně bojovaly v Národním finále KB FLORBAL CHALLENGE o nejlepší umístění v České republice. Turnaj sehrály ve složení Veronika Jarešová V2, Lucie Řezáčová L2, Gabriela Krézlová S2, Aneta Dušková VS3, Tereza Švejcarová a Veronika Jůzová V1, Denisa KlainováS1,Tereza Holubová L1 a Nikola Rosenbaumová A1. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. Naše děvčata se probojovala až do semifinále, kde podlehla hráčkám z Litvínova a skončila na krásné čtvrté příčce. A mezi All-Star Team turnaje byla vybrána naše Lucie Řezáčová.

Děvčatům blahopřejeme a Mgr. Kyrych děkujeme za organizaci. Fotodokumentaci si prohlédněte zde.

 
Třídní schůzky, zkrácené vyučování

Třídní schůzky, zkrácené vyučování

03. 04. 2018

Vážení, třídní schůzky za 3. čtvrtletí tohoto školního roku se uskuteční ve čtvrtek 5. 4. 2018 od 15:30 do 17:00 hodin. Rozpis vyučujících včetně učeben najdete u vstupu do budovy. V případě, že se nemůžete schůzek zúčastnit, kontaktujte prosím třídního učitele. Těšíme se na Vás.

V pátek 6. 4. 2018 bude z personálních důvodů pro všechny žáky zkrácené vyučování. Výuka bude končit mimořádně v 11:30 hodin.

Starší aktuality si můžete prohlédnout na této stránce.