logo Kladno

Otevřená, efektivní, fungující
a moderní škola

SOŠ a SOU Kladno má stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který zajišťuje kvalitní vzdělání žáků. Studenti u nás najdou prostor pro seberealizaci, rozvoj své osobnosti a všestrannou přípravu pro budoucí profesní život.

Máme výborné a šikovné mistrové, učí nás moderní techniky aranžérské práce, rozvíjejí naší kreativitu. Vyrábíme krásné a zajímavé věci.
V této škole jsem se vyučil. Je fajn, že je možné si tady udělat i nástavbu. Jsem spokojený s přístupem učitelů, hodně nás naučí.
Líbí se mi přístup učitelů. Ve škole jsem si udělal barmanský kurz. Odborný výcvik mám ve skvělé restauraci, hodně jsem se toho tam naučil, jsem fakt spokojenej.
Máme skvělou třídní učitelku, škola nás baví, máme zajímavé exkurze do firem. Pracovat budeme po škole určitě v bance nebo logistice.
Škola mu nabízí výuku v moderně vybavené škole s kvalitním pedagogickým sborem a praxi na atraktivních pracovištích.
Ve škole oceňujeme především skvělé zázemí a pedagogický sbor. Učitelé nás soustavně připravují na maturitu a vytvářejí výborné studijní podmínky.
Chodíme sem rádi. Máme příjemného pana ředitele, kterému záleží na tom, abychom měli ve škole dobré podmínky k učení. Učitelé nám pomáhají, oceňujeme jejich individuální přístup k žákům.
Jsme moc spokojení s učiteli a jejich výukou, máme rádi i odbornou praxi, kterou máme ve druháku a třeťáku.
Na škole oceňujeme férový přístup ke studentům. Na veřejce jsme spokojeni, dostáváme se k informacím, které se nám budou v praxi hodit.

Aktuality ze školy

Pestrý páteční program

Pestrý páteční program

09. 11. 2018

Žáci vždy vítají, když je výuka obohacena něčím zajímavým. V pátek 9. 11. 2018 se žáci účastnili hned dvou zajímavých akcí. Ve škole se uskutečnila poutavá přednáška Extrémismus a radikalismus. Lektor Mgr. Eduard Krainer žáky tříd L1 a S1 seznámil s konkrétním obsahem těchto pojmů, věnoval se historii i současnosti a řešil s žáky i jejich dotazy.

Druhá akce byla určena pro žáky 1. ročníku oboru Kuchař–číšník. V Domě kultury na Sítné pronikali do tajů italské kuchyně. Mistr kuchař je učil vyrábět a péct nefalšovanou italskou pizzu. Každý žák si vyzkoušel její přípravu i vkládání do pece. Co si žáci udělali, to si také snědli, chutnalo všem. Tento workshop se setkal s velmi kladným ohlasem.

Vedení školy děkuje Mgr. Parmové za organizaci, foto z obou aktivit naleznete zde.

Futsalová liga

Futsalová liga

08. 11. 2018

Ve středu 7. 11. 2018 se žáci naší školy zúčastnili Středoškolské futsalové ligy v Kladně. Naše mužstvo ve složení: Martin Kindl L3, Pavel Kohout L4, Jiří Ondráček K2, Erik Šverčik, Štěpán Menšík, Matěj Veiner a Vojtěch Baruzzi (všichní ze třídy L1) vybojovalo 4. místo. Vedení školy děkuje žákům za reprezentaci a Mgr. Mudruňkovi za pedagogický doprovod.

Členská schůze spolku Beneška

Členská schůze spolku Beneška

06. 11. 2018

Vážení rodiče, vážení plnoletí žáci,

ve čtvrtek 8. 11. 2018 Vás předsedkyně spolku, Ing. Stanislava Grundová, srdečně zve na členskou schůzi spolku Beneška, která proběhne jako součást třídních schůzek. K nahlédnutí budou i veškeré podklady k hospodaření spolku, a to v kanceláři č. 115 u pí Panenkové – ekonoma, pokladní, organizačního pracovníka a zapisovatelky spolku.

Výroční zpráva školy 2017/2018

Výroční zpráva školy 2017/2018

01. 11. 2018

Zpráva ke stažení zde.

Třídní schůzky

Třídní schůzky

30. 10. 2018

Vážení rodiče, vážení žáci, třídní schůzky se uskuteční ve čtvrtek 8. 11. 2018 od 15:30 do 17:00 hodin. Rozpis tříd včetně rozmístění učitelů bude zveřejněný u hlavního vstupu do budovy. Účast na třídních schůzkách je nutná. Těšíme se na Vás, vedení školy.

Odkazy