logo Kladno

Otevřená, efektivní, fungující
a moderní škola

SOŠ a SOU Kladno má stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který zajišťuje kvalitní vzdělání žáků. Studenti u nás najdou prostor pro seberealizaci, rozvoj své osobnosti a všestrannou přípravu pro budoucí profesní život.

Máme výborné a šikovné mistrové, učí nás moderní techniky aranžérské práce, rozvíjejí naší kreativitu. Vyrábíme krásné a zajímavé věci.
V této škole jsem se vyučil. Je fajn, že je možné si tady udělat i nástavbu. Jsem spokojený s přístupem učitelů, hodně nás naučí.
Líbí se mi přístup učitelů. Ve škole jsem si udělal barmanský kurz. Odborný výcvik mám ve skvělé restauraci, hodně jsem se toho tam naučil, jsem fakt spokojenej.
Máme skvělou třídní učitelku, škola nás baví, máme zajímavé exkurze do firem. Pracovat budeme po škole určitě v bance nebo logistice.
Škola mu nabízí výuku v moderně vybavené škole s kvalitním pedagogickým sborem a praxi na atraktivních pracovištích.
Ve škole oceňujeme především skvělé zázemí a pedagogický sbor. Učitelé nás soustavně připravují na maturitu a vytvářejí výborné studijní podmínky.
Chodíme sem rádi. Máme příjemného pana ředitele, kterému záleží na tom, abychom měli ve škole dobré podmínky k učení. Učitelé nám pomáhají, oceňujeme jejich individuální přístup k žákům.
Jsme moc spokojení s učiteli a jejich výukou, máme rádi i odbornou praxi, kterou máme ve druháku a třeťáku.
Na škole oceňujeme férový přístup ke studentům. Na veřejce jsme spokojeni, dostáváme se k informacím, které se nám budou v praxi hodit.

Aktuality ze školy

DŮLEŽITÉ INFORMACE K ZÁVĚREČNÝM ZKOUŠKÁM v podzimním termínu

DŮLEŽITÉ INFORMACE K ZÁVĚREČNÝM ZKOUŠKÁM v podzimním termínu

30. 06. 2020

Příkaz ředitele č. 4/2020 Závěrečné zkoušky v podzimním termínu zde.

Příkaz ředitele č. 4/2020 Tabulka závěrečné zkoušky v podzimním termínu zde.

Krásné prázdniny, úřední hodiny

Krásné prázdniny, úřední hodiny

30. 06. 2020

Vedení školy přeje všem žákům a zaměstnancům krásné a pohodové léto. Úřední hodiny jsou od 1. 7. do 31. 8. 2020 jsou od 8:00 do 13:00 hodin. Po telefonické domluvě je možné si domluvit i jiný termín (tel: 312 278 041).

Přání ke stažení zde.

Končí školní rok 2019 – 2020

Končí školní rok 2019 – 2020

29. 06. 2020

Pátek 26. 6. 2020 byl v naší škole dnem předávání vysvědčení. Mnozí žáci se fyzicky viděli poprvé od 6. března. Tehdy odešli na jarní prázdniny, v průběhu kterých se uzavřely školy. Dnešní den se proto nesl v duchu radostných setkání spolužáků. Příznivá byla díky ministerských pokynům i drtivá většina vysvědčení. Na atmosféru ve škole se můžete podívat zde.

2. kolo přijímacího řízení aktualizace k 26. 6. 2020

2. kolo přijímacího řízení aktualizace k 26. 6. 2020

26. 06. 2020

2. kolo přijímacího řízení do učebního oboru Prodavač 66-51-H/01 zde.

2. kolo přijímacího řízení do ostatních učebních a maturitních oborů zde.

Předání maturitních vysvědčení

Předání maturitních vysvědčení

23. 06. 2020

Letošní školní rok spěje zvolna ke konci, pro maturanty bylo posledním dnem působení ve škole pondělí 22. 6. 2020. Ti, kteří maturitu zvládli, dostali z rukou svých třídních učitelů maturitní vysvědčení. Majestátní prostředí kladenské radnice bylo výjimečně nahrazeno prostorami naší školy. Foto naleznete zde.

Odkazy