cze ger eng

SOŠ a SOU Kladno

Otevřená, efektivní, fungující a moderní škola

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří pro školní rok 2010/2011 je stanoven na 15.listopadu 2010 od 14 do 18 hodin.

Jak vypadal loňský Den otevřených dveří?

Naše škola patří nabídkou svých oborů mezi školy, o které je zájem. Potvrzuje to i hojná účast návštěvníků v den, kdy škola otevřela své dveře zájemcům o případné studium a jejich rodinným příslušníkům.

Co zajímavého pro ně bylo připraveno?

Vedle připomenutí blížících se Vánoc, jejichž atmosféru připomínala výzdoba ve třídách i chodbách a také vánoční hra provedená žáky naší školy, to byla především nabídka co nejpodrobnějších údajů o jednotlivých studijních oborech vyučovaných na naší škole a dále i informace o životě školy a možnostech trávení volného času v nejrůznějších kroužcích a při dalších aktivitách.

To vše mohli návštěvníci získat nejen z předložených materiálů a ukázek prací žáků, ale i osobně při rozhovoru s vyučujícími či našimi žáky. Mnozí z příchozích jistě i ochutnali výrobky kuchyně, práce žáku připravujících se na budoucí povolání kuchař-číšník.

Opravdu velkému zájmu se těšila nabídka pro budoucí studenty našich studijních oborů vyzkoušet si nanečisto přijímací zkoušky z českého jazyka, literatury a matematiky. Ačkoli zadané úkoly nebyly nejjednodušší, ve srovnání s předešlými roky byly výsledky lepší.

Všichni zájemci z řad žáků 9.tříd, kteří naši školu navštívili, si mohli na památku odnést Osvědčení o absolvování Dne otevřených dveří v SOŠ a SOU, nám. E. Beneše 2353, Kladno.

Fotky ze Dne otevřených dveří naleznete ve fotogalerii.

Nabídka Cateringu

News

10.03.2014,
Spring holiday of our school will be lasting from 10. 03. to 14. 03. 2014.Pokračování

07.03.2014,
The final futsal tournaments of wide region have been held last and this week. Our girls have finished third and our boys have managed to win. We thank all for their excellent representation of our school and Mgr M. Soukupová for her organization of these tournaments and care of our sports teams.Pokračování

03.03.2014,
This week, the school-wide competition in history will be taking place in our school. We wish to all registered students good luck in resolving competing tasks and questions. We thank Mgr R. Vočková for her preparation and coordination of this competition. Pokračování

Fotogalerie

Tvoje Budoucnost


Školní síň slávy

Co nás čeká

 • 23.4.2009
  Přijímací zkoušky na střední školy - denní studium
 • 24.4.2009
  Školní florbalový turnaj 2009
 • 29.4.2009
  Přijímací zkoušky na střední školy - nástavbové studium
 • 30.4.2009
  Hokejbal proti drogám 2009

Copyright © 2006-2015, SOŠ a SOU Kladno
Úvodní strana l Kontakt l Povinně zveřejňované informace l www.sosasoukladno.cz