cze ger eng

SOŠ a SOU Kladno

Otevřená, efektivní, fungující a moderní škola

KONTAKT

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

IČ: 00473634

Adresa: náměstí Edvarda Beneše 2353, 272 01 Kladno
Vyhledejte na mapě

Telefon:
312 278 041

Elektronická podatelna:
Hlavní adresa elektronické podatelny: SONKL@kr-s.cz (platná od 1. 5. 2015) je určena pouze pro příjem elektronických podání úředního charakteru. Úřední dokument, zaslaný na tuto adresu, musí obsahovat identifikaci odesílatele včetně uvedení poštovní adresy odesílatele přímo v textu podání.

Původní a zaběhnutá adresa skola@sosasoukladno.cz zůstává dále v provozu, ale pouze na běžnou e-mailovou korespondenci. Zpráva na tuto adresu nebude zpracovávána jako podání, nedostane identifikační značku atd. Přesto bude vyřízena a předána příslušné osobě, pokud toto bude ze zprávy zřejmé.

Ředitel školy: reditel@sosasoukladno.cz

Ostatní pošta: skola@sosasoukladno.cz

Kontakt na zaměstnance školy naleznete v kategorii zaměstnanci.

Úřední hodiny studijního oddělení a pokladny školy

Povinně zveřejňované informace dle zákona č. 106/1999 Sb.

ID datové schránky: rqbak6t

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte na nás otázku, nebo přípomínku? Využijte kontaktní formulář a pošlete nám ji.

Kontaktní formulář
MAPA


Zvětšit mapu

Nabídka Cateringu

Aktuality

18.10.2017,
V úterý 17. 10. 2017 pořádala naše škola ve spolupráci s Hudební Akademií Praha v kladenském divadle muzikál v anglickém jazyce. Téměř 50 účinkujících zpívalo a tančilo v muzikálu britských autorů Tima Rice a Andrewa Lloyda Webbera Joseph a úžasný pestrobarevný plášť, který vypráví starozákonní příběh o Jákobovi, jeho nejmilejším synu Josefovi a proradných bratrech.

V hledišti usedli ve dvou představeních žáci základních škol, s kterými již tradičně spolupracujeme, ale i žáci naší školy. Všichni odcházeli nadšeni, protože mezery v anglickém jazyce nevadily, nádherné melodie, nápaditá choreografie a strhující nasazení účinkujících byly skvělé.

Více fotografií z představení najdete ve fotogalerii. Reportáž z KL najdete zde. Pokračování

18.10.2017,
Již tradičně se naše škola účastnila ve dnech od 17. do 18. října 2017 v Domě kultury na Sítné Veletrhu vzdělávání, který byl letos již dvacátý v pořadí. Mezi 55 zúčastněnými školami jsme obstáli velmi dobře. Zájemci z řad žáků základních škol dostali v našem stánku spolu s propagačními materiály i podrobné informace o studijních i učebních oborech. Podle návštěvnosti a zájmu návštěvníků usuzujeme, že trend vzrůstajícího počtu žáků naší školy bychom mohli udržet i v příštím školním roce.

Fotografie z veletrhu si můžete prohlédnout zde. Pokračování

17.10.2017,
V loňském školním roce se žáci oboru kuchař- číšník účastnili kariérních dnů v hotelu Hilton Prague. Ve středu 18. 10. 2017 navštívili naši školu pan Daniel Diessner a Michal Hradilík, kteří v červnu tento projekt organizovali. Ve svém téměř tříhodinovém setkání s třídou K3 představili společnost Hilton Worldwide, prezentovali prostředí moderní společnosti působící ve službách, představili nové trendy v odděleních zaměřených na F & B (jídlo a nápoje). Seznámili žáky s nabídkou pracovních příležitostí, stáží i praxe. Všem žákům se tato prezentace moc líbila. Těšíme se na další spolupráci naší školy s touto společností.

Video z návštěvy hotelu najdete zde.Pokračování

Fotogalerie

Tvoje Budoucnost


Školní síň slávy

Co nás čeká

 • 23.4.2009
  Přijímací zkoušky na střední školy - denní studium
 • 24.4.2009
  Školní florbalový turnaj 2009
 • 29.4.2009
  Přijímací zkoušky na střední školy - nástavbové studium
 • 30.4.2009
  Hokejbal proti drogám 2009

Copyright © 2006-2015, SOŠ a SOU Kladno
Úvodní strana l Kontakt l Povinně zveřejňované informace l www.sosasoukladno.cz